Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intretinere si reparare instalatie de incalzire auxiliara

Număr anunț
DA34770892
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA OLT (CUI 7989725)
Cod CPV
34000000-7 · Echipament de transport si produse auxiliare pentru transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.654.967 RON
Data publicării
22.12.2023 11:24
Data finalizării
27.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.654.967 RON