Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII RSVTI

Număr anunț
DA34772999
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Dambovita (CUI 4280205)
Cod CPV
79714000-2 · Servicii de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.842.778 RON
Data publicării
22.12.2023 11:24
Data finalizării
27.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.842.778 RON