Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII PROIECTARE FAZA DTAC+PT+DTOE CENTRU INTEGRAT PENTRU PROTECȚIA COPIILOR CU RISC SOCIAL

Număr anunț
DA34774384
Autoritate contractantă
COMUNA BLAGESTI (CUI 4834777)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.501.523 RON
Data publicării
27.12.2023 11:24
Data finalizării
28.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.501.523 RON