Ofertă acceptată Cumpărare directă

REFERAT NECESITATE 13987/22.12.2023- prelungire contract 57/ 17.03.2023

Număr anunț
DA34776838
Autoritate contractantă
Administratia Scolilor Sector 6 (CUI 14314666)
Cod CPV
63121100-4 · Servicii de depozitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
38.744.776 RON
Data publicării
27.12.2023 11:24
Data finalizării
28.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.744.776 RON