Ofertă acceptată Cumpărare directă

REFERAT DE NECESITATE NR. 14116/27.12.2023- prelungire valabilitate contract 68/28.04.2023

Număr anunț
DA34776256
Autoritate contractantă
Administratia Scolilor Sector 6 (CUI 14314666)
Cod CPV
75100000-7 · Servicii de administratie publica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.703.980 RON
Data publicării
27.12.2023 11:24
Data finalizării
28.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.703.980 RON