Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de contabilitate pentru Comuna Radovanu Judetul Calarasi

Număr anunț
DA34775992
Autoritate contractantă
COMUNA RADOVANU (CONSILIUL LOCAL RADOVANU) (CUI 3796845)
Cod CPV
79211000-6 · Servicii de contabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.316.702 RON
Data publicării
27.12.2023 11:24
Data finalizării
28.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.316.702 RON