Atribuită Cumpărare directă

ANVELOPE 265 / 70 / 15

Număr anunț
DA35022499
Autoritate contractantă
COMUNA BAITA (Consiliul Local al Comunei Baita) (CUI 4374024)
Furnizor / câștigător
CIPRI & ANI S.R.L. (CUI 22079669)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.857,16 RON
Data publicării
12.02.2024 13:46
Data finalizării
13.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.857,16 RON