Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitia de servicii de consultanta tehnica de specialitate pentru emiterea CU si AC conform legii

Număr anunț
DA29717927
Autoritate contractantă
Comuna Mihaesti (CUI 2541835)
Cod CPV
71621000-7 · Servicii de analiza sau consultanta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
33.180.145 RON
Data publicării
04.01.2022 00:00
Data finalizării
05.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.180.145 RON