Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta in achizitii procedura simplificata

Număr anunț
DA29716910
Autoritate contractantă
ORASUL VINJU MARE (CUI 7536970)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.752.911 RON
Data publicării
04.01.2022 00:00
Data finalizării
05.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.752.911 RON