Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asistenta pentru CAB

Număr anunț
DA29717189
Autoritate contractantă
FILARMONICA ARAD (CUI 3678246)
Cod CPV
72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.008 RON
Valoare atribuită
22.651.522 RON
Data publicării
04.01.2022 00:00
Data finalizării
05.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.651.522 RON

din 2.008 RON estimat