Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare imprimanta casa de marca Datecs DP 25 BT.

Număr anunț
DA29717419
Autoritate contractantă
Scoala de Agenti de Politie '' VASILE LASCAR'' Campina (CUI 2845206)
Cod CPV
30145100-8 · Role pentru masini de calcul (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
12.075.937 RON
Data publicării
04.01.2022 00:00
Data finalizării
05.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.075.937 RON