Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intretinere lunara, verificari pentru sistemul de detectie si alarmare la incendiu

Număr anunț
DA29716209
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SPECIALA NR.10 Bucuresti (CUI 4316570)
Cod CPV
50324200-4 · Servicii de intretinere preventiva (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
13.740.132 RON
Data publicării
04.01.2022 00:00
Data finalizării
05.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.740.132 RON