Ofertă acceptată Cumpărare directă

Detergent pudra DERO de pentru rufe profesional automat 10kg 10 kg Wash praf pulbere 20kg 20 pret kg

Număr anunț
DA29724038
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC TARGU BUJOR (CUI 3346913)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.370.727 RON
Data publicării
05.01.2022 00:00
Data finalizării
06.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.370.727 RON