Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare echipamente sportive sali si teren sport liceu si scoala gen. oras Simeria jud Hunedoara

Număr anunț
DA29719831
Autoritate contractantă
ORASUL SIMERIA (CUI 4375135)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.747.960 RON
Data publicării
04.01.2022 00:00
Data finalizării
06.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.747.960 RON