Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii mentenanta pentru centrala telefonica pe anul 2022

Număr anunț
DA29727843
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL AL AGRICULTURII (CUI 4232046)
Cod CPV
32552000-7 · Aparate electrice de telefonie sau de telegrafie prin fir (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.209.934 RON
Data publicării
06.01.2022 00:00
Data finalizării
07.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.209.934 RON