Ofertă acceptată Cumpărare directă

Indepartare retele si coloane gaze naturale de pe blocurile C7,D6,E1,G2,G3,H2,H3,R4,S3,S6 si T6

Număr anunț
DA29727517
Autoritate contractantă
ORASUL ROVINARI (CUI 5057520)
Cod CPV
45231223-4 · Lucrari auxiliare pentru distribuirea gazului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
11.196.051 RON
Data publicării
06.01.2022 00:00
Data finalizării
07.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.196.051 RON