Ofertă acceptată Cumpărare directă

Abonament ziar Tribuna 2022 pentru 1 luna

Număr anunț
DA29721224
Autoritate contractantă
ORASUL SALISTE (CUI 4306950)
Cod CPV
22200000-2 · Ziare, reviste specializate, periodice si reviste (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
793.585 RON
Data publicării
05.01.2022 00:00
Data finalizării
07.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

793.585 RON