Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de mentenanta sala bowling si loc de joaca pentru copii CENTRUL DE AGREMENT POIANA BV

Număr anunț
DA29726314
Autoritate contractantă
SERVICUL PUBLIC LOCAL SALVAMONT, agrement si parking (CUI 35800774)
Cod CPV
37530000-2 · Articole pentru balci, jocuri de masa sau jocuri de sala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.090.760 RON
Data publicării
06.01.2022 00:00
Data finalizării
07.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.090.760 RON