Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem Desktop PC Office Expert ASUS i3-10100F 3,6 GHz, 16GB DDR4, 512GB SSD GT730

Număr anunț
DA29729438
Autoritate contractantă
ORASUL SIMERIA (CUI 4375135)
Cod CPV
30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.178.894 RON
Data publicării
06.01.2022 00:00
Data finalizării
07.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.178.894 RON