Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intocmire - Documentatii tehnice pentru obtinere Aviz si Autorizatie de la C.F.R

Număr anunț
DA29730576
Autoritate contractantă
Comuna Izvoarele (CUI 2843256)
Cod CPV
79933000-3 · Servicii de asistenta de proiectare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
88 RON
Valoare atribuită
11.594.405 RON
Data publicării
07.01.2022 00:00
Data finalizării
10.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.594.405 RON

din 88 RON estimat