Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE APA PURIFICATA SMARALD

Număr anunț
DA29732524
Autoritate contractantă
OFICIUL JUDETEAN DE STUDII PEDOLOGICE SI AGROCHIMICE CLUJ (CUI 4736469)
Cod CPV
15981100-9 · Apa minerala plata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.467.530 RON
Data publicării
07.01.2022 00:00
Data finalizării
10.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.467.530 RON