Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitia de servicii de dirigentie de santier pt "Amenajare santuri si trotuare la DN67, Gurisoara

Număr anunț
DA29731992
Autoritate contractantă
Comuna Mihaesti (CUI 2541835)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
33.180.145 RON
Data publicării
07.01.2022 00:00
Data finalizării
10.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.180.145 RON