Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANVELOPA 235/65R16C 115/113R SNOWPOWER VAN 8PR MS 3PMSF (E-8.7) TRISTAR

Număr anunț
DA29572964
Autoritate contractantă
TEATRUL MAGHIAR DE STAT "CSIKY GERGELY (CUI 2491141)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
92 RON
Valoare atribuită
2.045.181 RON
Data publicării
15.12.2021 00:00
Data finalizării
10.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.045.181 RON

din 92 RON estimat