Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masca / MASTI albe FFP2 KN95 5 Straturi fara valava

Număr anunț
DA29731526
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI CRONICE "SFANTUL IOAN" TG.FRUMOS (CUI 4701240)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.869.941 RON
Data publicării
07.01.2022 00:00
Data finalizării
10.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.869.941 RON