Ofertă acceptată Cumpărare directă

cartofi 70kg x 2,3;ceapa 11 kg x 2,3; morcovi 5 kg x 3,21; oua 105 x 0,64; ; pulpe pui 15 kg x 6,88

Număr anunț
DA29735623
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "Alexandru Ioan Cuza (CUI 5756286)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.727.047 RON
Data publicării
10.01.2022 00:00
Data finalizării
11.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.727.047 RON