Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rola medicala celuloza, tip cearsaf pat, 218 foi, 2 straturi, 59cm*100m ALB

Număr anunț
DA29725830
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE TUDOR VLADIMIRESCU (CUI 4351870)
Cod CPV
39514300-1 · Rulouri de servetele pentru sters mainile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.292.673 RON
Data publicării
06.01.2022 00:00
Data finalizării
11.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.292.673 RON