Ofertă acceptată Cumpărare directă

SEPARATOR CARTON PT BIBL. 180G/MP 105*240MM 100/SET KANGARO

Număr anunț
DA29747261
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC TARGU BUJOR (CUI 3346913)
Cod CPV
30199600-6 · Separatoare pentru papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.370.727 RON
Data publicării
11.01.2022 00:00
Data finalizării
12.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.370.727 RON