Ofertă acceptată Cumpărare directă

SE Galati - Servicii de reparare osie drezina pantograf

Număr anunț
DA29754046
Autoritate contractantă
ELECTRIFICARE CFR S.A. (CUI 16828396)
Cod CPV
50221300-3 · Servicii de reparare si de intretinere a osiilor montate cu roti la locomotive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.066.631 RON
Data publicării
12.01.2022 00:00
Data finalizării
13.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.066.631 RON