Ofertă acceptată Cumpărare directă

Documentatii suport pt. SACET utilizând cogenerarea de înaltă eficiență din biomasă în mediul rural

Număr anunț
DA29748160
Autoritate contractantă
COMUNA PRUNDU BARGAULUI (CUI 4347410)
Cod CPV
79311100-8 · Servicii de elaborare de studii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.510.293 RON
Data publicării
11.01.2022 00:00
Data finalizării
13.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.510.293 RON