Ofertă acceptată Cumpărare directă

arucior profesional curatenie cu cadru plastic 2x17 L cu mop Magic Vario 50 cm

Număr anunț
DA29756654
Autoritate contractantă
LICEUL GERMAN SEBES (CUI 34182950)
Cod CPV
34911100-7 · Carucioare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.677.287 RON
Data publicării
12.01.2022 00:00
Data finalizării
13.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.677.287 RON