Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE ASISTENȚĂ TEHNICĂ ȘI SERVICE SISTEME AUDIO ȘI CENTRALA TELEFONICĂ

Număr anunț
DA29756527
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Ion Agarbiceanu" Cluj Napoca (CUI 4924055)
Cod CPV
50330000-7 · Servicii de intretinere a echipamentului de telecomunicatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.291.671 RON
Data publicării
12.01.2022 00:00
Data finalizării
13.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.291.671 RON