Ofertă acceptată Cumpărare directă

INSPECTIA TEHNICA PERIODICA PENTRU AUTOUTILITARE , AUTOVEHICULE , AUTOSPECIALE CU MTMA >3.5TONE

Număr anunț
DA29763887
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U. M. 02015 Bacau (CUI 4591546)
Cod CPV
71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
26.344.229 RON
Data publicării
13.01.2022 00:00
Data finalizării
14.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.344.229 RON