Atribuită Cumpărare directă

Bax 2 role - Rola industriala hartie 3 str , 500 portii, Papernet Maxi

Număr anunț
DA35006812
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
Cod CPV
39514200-0 · Prosoape de bucatarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.507 RON
Data publicării
09.02.2024 13:46
Data finalizării
14.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.507 RON