Ofertă acceptată Cumpărare directă

SE CRAIOVA - POLITE DE ASIGURARE RCA - DACIA LOGAN B12ELB + FIAT DUCATO DJ10YEM

Număr anunț
DA29764255
Autoritate contractantă
ELECTRIFICARE CFR S.A. (CUI 16828396)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
26.595.999 RON
Data publicării
13.01.2022 00:00
Data finalizării
14.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.595.999 RON