Atribuită Cumpărare directă

Unitate Imagine Compatibila Xerox XEROX WC5225 / WC5222 / WC5230 - 101R00434

Număr anunț
DA35031790
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Horodniceni (CUI 14110364)
Furnizor / câștigător
UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI 31306086)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
502,52 RON
Data publicării
13.02.2024 13:46
Data finalizării
14.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

502,52 RON