Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de elaborare documentație de expertiză privind siguranța în exploatare a lacului Priseaca

Număr anunț
DA29748819
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL TARGOVISTE (CUI 4279944)
Cod CPV
71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
20.936.752 RON
Data publicării
11.01.2022 00:00
Data finalizării
14.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.936.752 RON