Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE SURUB / SAIBA

Număr anunț
DA35033105
Autoritate contractantă
S.C. SALUBRITATE CRAIOVA (CUI 27969145)
Furnizor / câștigător
RO SERVICE ROPHILL SRL (CUI 13962619)
Cod CPV
44531520-2 · Suruburi si tirfoane (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
153,28 RON
Data publicării
13.02.2024 13:46
Data finalizării
14.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

153,28 RON