Atribuită Cumpărare directă

Servicii de actualizare si mentenanta pagina, social media si prezentari mu

Număr anunț
DA35014873
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Roman (CUI 2613940)
Furnizor / câștigător
24CVTWEB S.R.L. (CUI 42986190)
Cod CPV
72413000-8 · Servicii de proiectare de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
48.000 RON
Data publicării
12.02.2024 13:46
Data finalizării
14.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48.000 RON