Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii artistice, dansuri populare pentru Comuna Jegalia, Judetul Calarasi

Număr anunț
DA29765235
Autoritate contractantă
COMUNA JEGALIA (CUI 3796756)
Cod CPV
92342000-0 · Servicii de scoli de dans (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
31.635.704 RON
Data publicării
13.01.2022 00:00
Data finalizării
14.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.635.704 RON