Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tricou din material 100% bumbac, mix de culori. Marimi: 60 M, 60L, 60 XL.

Număr anunț
DA29770383
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Arte Din Bucuresti (CUI 4602033)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
26.735.049 RON
Data publicării
14.01.2022 00:00
Data finalizării
17.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.735.049 RON