Atribuită Cumpărare directă

Arginina,Convulex 300 mg x 100 caps.,Metoclopramid 5 mg / ml x 5 fiole x 2 ml sol.inj. / METOCLOPRAM

Număr anunț
DA35032298
Autoritate contractantă
SPITAL GENERAL C.F. SIMERIA (CUI 4375160)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.552,05 RON
Data publicării
13.02.2024 13:46
Data finalizării
14.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.552,05 RON