Ofertă acceptată Cumpărare directă

Publicare anunturi si materiale informative in ziarul Sibiu Independent (online)

Număr anunț
DA29771847
Autoritate contractantă
Comuna Boita (Primaria Comunei Boita jud. Sibiu) (CUI 16343285)
Cod CPV
39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.528.887 RON
Data publicării
14.01.2022 00:00
Data finalizării
17.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.528.887 RON