Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asigurare de răspundere civilă RCA pt 38 autoturisme din parcul auto MTI

Număr anunț
DA29769043
Autoritate contractantă
Ministerul Transporturilor și Infrastructurii (CUI 13633330)
Cod CPV
66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.647.300 RON
Data publicării
14.01.2022 00:00
Data finalizării
17.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.647.300 RON