Ofertă acceptată Cumpărare directă

Accesorii pentru instrumente muzicale

Număr anunț
DA29763284
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL TOPLITA (CUI 4245194)
Cod CPV
37321000-4 · Accesorii pentru instrumente muzicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
11.747.177 RON
Data publicării
13.01.2022 00:00
Data finalizării
17.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.747.177 RON