Atribuită Cumpărare directă

Virolex 250mg-pulb.pt.sol.inj. x 5, bbd min 2ani

Număr anunț
DA35023711
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE PEDIATRIE SIBIU (CUI 11411672)
Furnizor / câștigător
SIEPCOFAR (CUI 3596251)
Cod CPV
33651400-2 · Antivirale pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.656,20 RON
Data publicării
12.02.2024 13:46
Data finalizării
14.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.656,20 RON