Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii și consultanță tehnică privind aplicarea instituțională a unor proceduri specifice

Număr anunț
DA29767566
Autoritate contractantă
COMUNA CRUCEA (CUI 7276918)
Cod CPV
79000000-4 · Servicii pentru intreprinderi: drept, marketing, consultanta, recrutare, tiparire si securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.989.870 RON
Data publicării
14.01.2022 00:00
Data finalizării
17.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.989.870 RON