Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Disc abraziv taiere INTENSIV 355x25.4x3.0mm A30RBF tip 41 otel ENERGO ZZ RA 11629 / 222
- Număr anunț
- DA40710073
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC ECOSAL GALATI (CUI RO23973046)
- Furnizor / câștigător
- TRITON SRL (CUI RO7424364)
- Cod CPV
- 14810000-2 · Produse abrazive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 301,40 RON
- Valoare atribuită
- 301,40 RON
- Data publicării
- 26.06.2026 08:36
- Termen limită
- 01.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.06.2026 08:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
301,40 RON
din 301,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro