Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare instalatie electrica

Număr anunț
DA40709690
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Marina Grigore Antipa (CUI RO1869096)
Furnizor / câștigător
TRANSELCOM SRL (CUI RO6354414)
Cod CPV
71631000-0 · Servicii de inspectie tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.517 RON
Valoare atribuită
7.517 RON
Data publicării
26.06.2026 07:47
Termen limită
01.07.2026 17:00
Data finalizării
26.06.2026 08:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.517 RON

din 7.517 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.