Ofertă acceptată Cumpărare directă

Elice robot TigerShark Hayward & Tester apa piscina pH / Clor / Brom 10ml

Număr anunț
DA29780771
Autoritate contractantă
S.C. RECONS S.A. (CUI 8189348)
Cod CPV
42912310-8 · Aparate de filtrare a apei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.005.250 RON
Data publicării
17.01.2022 00:00
Data finalizării
18.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.005.250 RON