Ofertă acceptată Cumpărare directă

INSTALATIE DE CANALIZARE

Număr anunț
DA29779095
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC 1 MAI (CUI 2843884)
Cod CPV
45232100-3 · Lucrari auxiliare pentru conducte de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.582.084 RON
Data publicării
17.01.2022 00:00
Data finalizării
18.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.582.084 RON